Kontakt oss

I slutten av november 2012 flytta
Flage Maskin AS inn i nye lokaler
på Bjørkemoen

Annan informasjon:
Org.nr.
983 389 627 MVA

Bankkontonr:
9581.08.08870

Flage Maskin AS
Post- og besøksadresse:
Bjørkemoen 46
5709 VOSS


Tlf. 56 53 02 00
faktura@flagemaskin.no

Ansatte

Namn Stilling Direkte nr. Mobil nr. E-post
Ole Petter Flage Dagleg leiar 56 53 02 07 46 40 70 70 ole@flagemaskin.no
Erik Flage Sivilingeniør 46 40 70 59 erik@flagemaskin.no
Toril Horne Økonomiansvarleg 56 53 02 04 46 40 70 50 toril@flagemaskin.no
Knut Grinde Ingeniør 56 53 02 06 46 40 70 72 knut@flagemaskin.no
Bertil Steinsland Anleggsledar
46 40 70 60 bertil@flagemaskin.no
Egil Ørnes
Anleggsledar
56 53 02 05 46 40 70 57 egil@flagemaskin.no